Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Опубліковано нові правила перетину адмінмежі з Кримом, які будуть діяти з 29 серпня

27 / 08 / 2020

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України опублікувало нові правила перетину КПВВ на адмінмежі.

Так, громадяни, які прямують на материкову частину України з Криму повинні в пройти двотижневу самоізоляцію або отримати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який громадяни повинні здати після виїзду з окупованої території. При цьому необхідно встановити додаток «Дія». У разі неможливості встановлення цього додатка людина, яка їде на «материк» підлягає обсервації.

Також самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років і працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Іноземці та особи без громадянства, які бажають потрапити в окупований Крим, повинні мати при собі поліс, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19.

«Поліс повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні чи договірні відносини із українською страховою компанією – партнером», — йдеться в повідомленні Міністерства.

Нагадаємо, 9 серпня Уряд України закрив всі КПВВ на адмінмежі з Кримом, мотивуючи це боротьбою з поширенням коронавірусу.

Українські правозахисні організації, в тому числі і КримSOS, назвали таке рішення «нелогічним, необґрунтованим і непропорційним» і закликали Кабмін його переглянути.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини