Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Опубліковано Дорожню карту законопроєктів щодо захисту прав постраждалих унаслідок збройного конфлікту в Україні

7 / 09 / 2021

Експерти Коаліції організацій (зокрема і команда КримSOS), які опікуються питаннями захисту прав і свобод постраждалих від збройного конфлікту осіб, підготували свій аналіз законопроєктів, які знаходяться на розгляді Верховної Ради України. 

Збройна агресія Російської Федерації проти України триває понад 7 років. Реагуючи на виклики гібридної війни, законодавче поле України потребує змін. Досі залишилось багато питань, які потребують врегулювання. Проаналізувавши законопроєкти, які знаходяться на розгляді Верховної Ради України, ми підготували Дорожню карту законопроєктів, що стосуються захисту прав постраждалих унаслідок збройного конфлікту в Україні під час роботи Шостої сесії Верховної ради України ІХ скликання.

Дорожня карта являє собою “світлофор”, де частина законопроєктів знаходиться в “зеленій зоні”, тобто вони повністю підтримуються представниками Коаліції і ми виступаємо за найскоріше їхнє прийняття. Частина – в “жовтій зоні” – коли законопроєкти пропонують врегулювати важливі питання та потребують доопрацювання. А також є “червона зона” – ті проєкти Законів, які несуть значні ризики і, на думку експертів, повинні бути відхилені профільними комітетами та/або народними депутатами у сесійній залі.

Ознайомитись із Дорожньою картою можна за тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини