Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Оприлюднено імена «свідків Єгови», яких затримали в Севастополі 1 жовтня 

2 / 10 / 2020

Про це повідомляє сайт «Свідки Єгови в Росії». 

Чотирьох затриманих чоловіків звинувачують за ч.1, cт. 282.2 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації).

«Примітно, що в холодильнику у подружжя Маладик слідчий знайшов пакет з сухим молоком. Заявивши, що зазначені на пакеті написи нагадують йому формулу наркотичного засобу, слідчий несподівано направив подружжя на примусове обстеження в психоневрологічному диспансері. (Пізніше експертиза показала, що в пакеті було молоко)», — йдеться в повідомленні релігійної організації.

Як ми повідомляли раніше, 1 жовтня російські силовики провели обшуки в дев’ятьох будинках «свідків Єгови» в окупованому Севастополі. Після обшуків були затримані п’ятеро осіб, серед яких одна жінка. Увечері того ж дня після допиту її відпустили, проте в якому процесуальному статусі вона перебуває — невідомо.

Прокуратура Автономної Республіки Крим і Севастополя відкрила кримінальне провадження за фактом проведення російськими силовиками незаконних обшуків у «Свідків Єгови» в Севастополі.

Нагадаємо, російський Верховний суд у 2017 році визнав екстремістською релігійну організацію «Свідки Єгови» і заборонив її діяльність в Росії. Також діяльність цієї організації заборонена в окупованому Криму.

ФСБ Росії неодноразово проводила на території півострова обшуки і затримання підозрюваних в участі в релігійній організації «Свідки Єгови».

У серпні 2018 року правозахисний центр «Меморіал» визнав політв’язнями 29 прихильників релігійної організації «Свідки Єгови», обвинувачених у Росії і Криму в екстремізмі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини