Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ОМОН влаштував облаву на сімферопольському «Привозі»

7 / 04 / 2016

Вчора з самого ранку на ринках Сімферополя почалися рейди, ймовірно, з метою виявлення нелегальних мігрантів. Як повідомив виданню “Аргументи тижня. Крим” кримський юрист Жан Запрута, ситуація, що відбувалася вчора в кримській столиці, один в один повторювала рейди, які проходили в п’ятницю. Тоді прокурор Наталя Поклонська спростувала масові затримання, заявивши, що мала місце звичайна перевірка документів.

«Сьогодні 06.03.2016 року, дежавю … з 9 години ранку по ринках Сімферополя знову зібрали людей, очевидно, за ознакою кольору шкіри, у багатьох були з собою і паспорти громадян РФ і документи РВП і посвідки на проживання. Всіх звезли на вулицю Декабристів, де аж до теперішнього часу утримують», – розповів Запрута.

Він підкреслив, що у всіх затриманих зняли відбитки пальців, що є порушенням, а адвоката до них не пустили.

«Зараз хтось буде говорити про боротьбу з тероризмом і т. д., але на мою думку боротьба з тероризмом виглядає по іншому і має бути невидимою і тим більше в рамках закону. Якщо це боротьба з тероризмом, тоді шановні правоохоронці не допрацьовують, адже можна відкрити ворота на вул. Декабристів і «запрошувати» перехожих для встановлення особи, в загалом методів багато… Все це більше схоже на гонку за показниками, необхідністю якомога більше «відпрацювати» людей», – прокоментував юрист.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він також виклав відео затримання і вказав, що його запис «є офіційною заявою про перевищення посадових повноважень правоохоронцями, в зв’язку з чим, відповідно до КПК РФ йому повинна бути дана правова оцінка».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини