Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Омбудсмен Валерія Лутковська зустрінеться зі своєю колегою з Росії

21 / 06 / 2016

Радник уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової підтвердив повідомлення про заплановану зустріч російського омбудсмена з українською колегою щодо питання налагодження співпраці в гуманітарній сфері.

«Так, це так, я підтверджую», — повідомив РІА Новини радник Москалькової Олексій Зловедов. За його словами, зустріч запланована на вівторок, 21 червня.

«В першу чергу, мова піде про налагодження ефективної взаємодії. <...> І, можливо, домовляться за деякими ключовими питаннями у сфері захисту прав як російських громадян на території України, так і українських — на території Росії», — розповів Зловедов.

Нагадаємо, раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська провела телефонну розмову зі своєю російською колегою щодо передачі ув’язнених з окупованого Криму на територію материкової України.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини