Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Олексію Чірнію відмовили у зустрічі з консулом і перевели на тюремний режим

26 / 07 / 2017

Сьогодні, 26 липня, російський адвокат Ілля Новіков повідомив, що фігурант «справи Сенцова» Олексій Чірній переведений з загального режиму на тюремний. Про це адвокат написав на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат повідомив, що українцеві відмовили в побаченні з українським консулом, так як адміністрація колонії вважає його громадянином Росії.

«Я був у нього в понеділок, 24 липня. Перед тим, як вивести Олексія до мене, особисто дали йому прочитати повідомлення, що оскільки його заяву про відмову приймати російське громадянство, яке він подавав в Бахчисараї 18 квітня 2014 року, не виявлено, він тепер за законом про анексію Криму буде вважатися росіянином. Так вже робили з Сенцовим і з Кольченком. І ніяких українських консулів до нього більше не пускатимуть. І розпочату процедуру передачі для відбування решти покарання на батьківщину, згорнутий. У Росії Чірній відсидів уже майже половину терміну», – написав адвокат.

Олексія Чірнія затримали в 2014 році, по звинуваченню в підготовці підриву пам’ятника Леніну в Сімферополі, його привезли в Батайську колонію 6 жовтня 2016 року, з тих пір 4 рази саджали в ШІЗО під різними приводами. Начальству колонії не подобалося, що він відмовляється працювати.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини