Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупанти закрили КПВВ, пускають тільки з “червоними паспортами” – КримSOS

23 / 02 / 2022

Ввечері 23 лютого окупанти фактично закрили пункти пропуску – нікого не випускають з тимчасово окупованої території (ТОТ). За інформацією Херсонського офісу КримSOS, виключення роблять тільки для людей з окупаційними або російськими паспортами на в’їзд до ТОТ АР Крим.

«Окупаційні прикордонні органи не випускають громадян з території Криму незалежно від документів та наявності так званих “гуманітарних підстав”. До ТОТ АР Крим пускають тільки осіб з окупаційним або російським паспортом. Причини та терміни заборони на перетин не коментують. В соціальних мережах починає поширюватись дезинформація наче це Україна запровадила обмеження. Це не відповідає дійсності, жодних обмежень з нашого боку немає. Продовжуємо слідкувати за ситуацією.», – коментує Олексій, координатор  Херсонського офісу КримSOS.

Раніше експерти КримSOS отримали інформацію, що до адмінмежі росіяни стягнули важку техніку.  

«КПВВ «Каланчак» і КПВВ «Чонгар» на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя працюють в штатному режимі. Україна не закривала ці КПВВ», – повідомляють у Представництві Президента України в АРК. 

За інформацією Державної прикордонної служби України, за дві години окупаційні силові структури не пропустили до Криму близько 50 людей. КримSOS продовжує відстежувати ситуацію .

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини