Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупанти викликають до суду викраденого 4 роки тому Ервіна Ібрагімова

25 / 06 / 2020

Про це QirimInfo повідомив адвокат Джемілєва Микола Полозов після того, як він отримав документи з обвинувальним висновком у справі проти лідера кримськотатарського народу.

«Коли я почав переглядати цей документ, то побачив, що в справі міститься в числі осіб, які підлягають виклику до суду в якості свідка обвинувачення, Ервін Ібрагімов, це так. Він був присутній 3 травня 2014 року на зустрічі з Мустафою-ага на адмінмежі і слідство вирішило, що його можна викликати», — розповів Полозов.

На запитання QirimInfo про те, як так вийшло, що окупаційна влада викликає на суд зниклу людину, Микола Полозов припустив, що слідчі і прокуратура складали обвинувальний висновок не вдаючись у подробиці:

«Слідчий взяв старі матеріали справи, які були припинені з 2016 року і поновилися по команді. А далі просто виписав з матеріалів кримінальної справи, не вдаючись у подробиці, тих, кого можна викликати в якості свідка. Я думаю, що прокуратура все це підписала також абсолютно не читаючи і не дивлячись. Виходить, що права рука у російської влади, не знає, що робить ліва», — сказав адвокат.

Наступне засідання у справі проти Джемілєва відбудеться в підконтрольному РФ Армянському міському суді в Криму 9 липня.

Нагадаємо, ввечері 24 травня 2016 року в окупованому Криму був викрадений член виконавчого комітету Всесвітнього Конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов. Камери відеоспостереження зафіксували момент злочину: Ервіна затягли в машину люди в формі співробітників ДПС і відвезли в невідомому напрямку. З тих пір про місцезнаходження кримського татарина нічого невідомо, а слідство стоїть на місці. Вже 4 роки кожен місяць активісти КримSOS приходять під Посольство РФ в Києві, щоб в черговий раз вимагати ефективного розслідування викрадення Ервіна Ібрагімова та інших жертв насильницьких зникнень в окупованому РФ Криму.

Як ми повідомляли раніше, окупаційна влада Криму заочно «пред’явила» обвинувачення Мустафі Джемілєву. Його звинувачують за ч. 3 ст. 322 ( «Незаконне перетинання державного кордону Російської Федерації»), ст. 224 («Недбале зберігання вогнепальної зброї»), ч. 1 ст. 222 КК РФ («Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини