Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупанти вручили кримськотатарським активістам застереження «про неприпустимість порушення законодавства»

23 / 12 / 2019

Про це повідомляє ГО «Кримська солідарність», посилаючись на одного з учасників «липневих московських подій».

«Приїхав, представився дільничний наш. Вручив застереження і все. На питання – на честь чого таке, нічого толком не відповів. Видав у двох примірниках, попросив розписатися. Я розписався. На моє запитання про те, що це дає, він відповів: «Просто застереження, щоб не порушував закон». На питання, а чому саме мені, він посміхнувся і нічого не відповів. Іншим учасникам теж приносять такі ж папери», – прокоментував активіст.

У документі говориться, що «організатори масових акцій несуть відповідальність за дотримання встановлених законодавством Російської Федерацією вимог, що стосуються порядку проведення масових акцій, недопущення здійснення екстремістської діяльності, а також її своєчасного припинення». Також додається перелік статей КоАП РФ і КК РФ, за порушення яких «винні особи можуть бути притягнуті до відповідальності в установленому законом порядку». Серед них, актуальна з нинішнього літа в Москві ст. 212 КК РФ про «масові заворушення» та ст. 213 КК РФ «хуліганство».

Такі дії так званої поліції напевно пов’язані з тим, що завтра, 24 грудня 2019 року, в Москві буде розглянута апеляція на рішення Північно-Кавказького окружного військового суду щодо фігурантів «сімферопольської групи» у справі Хізб ут-Тахрір (Еміль Джемаденов, Теймур і Узеир Абдуллаєва, Айдер Саледінов, Рустем Ісмаїлов).

11 липня 2019 року в Москві поліція затримала 46 кримських татар, які приїхали підтримати незаконно засуджених фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» Енвера Мамутова, Ремзі Меметова, Зеврі Абсеітова і Рустема Абільтарова. Всіх затриманих відпустили в той же день. На них було складено протокол про адміністративне правопорушення та призначені штрафи від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На изображении может находиться: текст

Нет описания фото.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини