Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупанти відправили під домашній арешт інваліда першої групи Олександра Сізікова

8 / 07 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Стан здоров’я затриманого не передбачає утримання в СІЗО. У зв’язку з цим, захист клопотав про будь-який інший запобіжний захід. За словами адвоката Сафіє Шабанової, на даний момент Олександр Сізіков на стан здоров’я не скаржиться. Вона також додала, що захист планує оскаржити це рішення в так званому Верховному суді Криму.

Суд проходив в закритому режимі. До зали суду були допущені лише учасники процесу. Такі заходи були прийняті у зв’язку із загрозою поширення коронавирусной інфекції.

Незважаючи на це, аби підтримати Сізікова, до будівлі суду з’їхалися понад сто осіб з різних міст Криму.

Нагадаємо, Олександр Сізіков, Сейран Хайретдінов, Еміль Зіядінов, Ісмет Ібрагімов, Алім Суф’янов, Вадим Бектеміров і Зекір’я Муратов були затримані після обшуків, які було проведено вранці 7 липня в різних районах Криму. Окупанти шукали «заборонену» літературу. Обшуки проходили зі значними порушеннями. Подробиці ми описали в матеріалі «Семеро затриманих, один в розшуку: як проходили масштабні обшуки в окупованому Криму 7 червня».

Затримані були доставлені в УФСБ Криму. Пізніше стало відомо про оголошення в розшук.

Всім 8 кримським мусульманам закидають ст. 205.5 КК РФ. («Організація діяльності терористичної організації і участь в її діяльності»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини