Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупаційна влада Криму вимагає знести храм ПЦУ в Євпаторії до 24 березня

18 / 03 / 2021

Про це повідомляє інформаційна агенція «Голос Криму».

«Митрополит Сімферопольський і Кримський Православної Церкви України Климент  отримав чергову вимогу від так званого “Управління Федеральної служби приставів по Республіці Крим по м. Євпаторії” щодо негайного демонтажу храму парафії в ім’я Пречистого образа Божої Матері “Неопалима Купина”. Згідно з вимогою окупаційної влади демонтаж храму та звільнення муніципальної земельної ділянки повинно бути виконано до 24 березня 2021 року», — йдеться у повідомленні.

У своїй постанові про знесення, окупаційна влада попереджає Кримську єпархію ПЦУ, що невиконання рішення суду про демонтаж храму буде нести відповідальність згідно ст. 315 УК РФ, яка передбачає штраф у розмірі до 200 тисяч рублів, або позбавлення права займатися певною діяльністю строком до 5 років, або обов’язковими роботами строком до 6 місяців, або примусовими роботами строком до 2 років, або арештом строком до 6 місяців чи позбавленням воля на строк до 2 років.

 

Нагадаємо, у 2019 році підконтрольний РФ міський суд Євпаторії постановив знести храм в ім’я Пречистого образа Божої Матері «Неопалима Купина» ПЦУ, мотивуючи це тим, що його зведення було незаконним.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини