Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупаційна влада Криму вважає, що в Криму не діє «Хізб-ут-Тахрір»

25 / 02 / 2016

«Антитерористична комісія Криму» заявила, що в Криму не розвинена діяльність ісламської партії «Хізб-ут-Тахрір», яка визнана в Росії терористичною організацією. Про це повідомляє інтернет видання QHA.

«Загалом, про таку організацію на території Криму говорити неможливо. Є осередки, безпосередньо, всі люди, які переслідують віросповідання даної релігії радикально налаштовані, вони всі знаходяться на обліку або в правоохоронних органах, або в органах безпеки», – заявив керівник апарату «антитерористичної комісії Криму» Олександр Буличев.

Нагадаємо, що незважаючи на заяви керівника комісії, нещодавно за звинуваченням в причетності до діяльності даної організації в Криму було затримано чотирьох осіб. Всі затримані були суспільно активними громадянами. Зокрема, Емір-Усеїн Куку займався правозахисною діяльністю.

Адвокати у свою чергу відзначають, що йдуть цілеспрямовані репресії проти кримських мусульман, проти активних громадян, які не боялися говорити правду про утиск прав своїх співвітчизників.

Також слід зазначити, що вчора в ефірі ТРК «Чорноморська» голова  інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Україні Фазил Амзаєв заявив, що організація продовжує свою діяльність в Криму незважаючи на репресії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини