Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупаційна влада Криму відкрила проти матері політв'язня справу за одиночний пікет

14 / 04 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Лілю Гемеджі.

Зеліха Абхаїрова вже отримала повістку, де їй наказано 15 квітня прибути в відділення №3 окупаційної поліції по Красногвардійському району Криму.

 

 

Також аналогічне обвинувачення в «правопорушенні» винесено й іншій учасниці одиночного пікету — Зурі Емірусеїновій.

Як повідомляє Лілі Гемеджі, поліція дізналася про пікет з Фейсбуку.

«В ході моніторингу соціальної мережі “Фейсбук” на сторінці громадської організації “Кримська солідарність” був виявлений факт одиночного пікетування з боку Абхаїрової Зеліхи», — йдеться в ухвалі щодо правопорушення.

Жіночі одиночні пікети на підтримку фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» пройшли 31 жовтня в Красноногвардійському районі окупованого Криму в селищах Октябрсье та Амурське. Зеліха Абхаїрова, Зура Емірусеїнова та Еміне Абдулганієва вийшли з протестом проти кримінального переслідування їхніх дітей і майбутнього винесення в Ростові-на-Дону вироку. На плакаті Абхаїрова написала «Мій син не терорист».

3 листопада, Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону визнав фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» винними в організації та участі в діяльності забороненої в РФ організації і засудив Рустема Емірусеїнова на 17 років ув’язнення, Арсена Абхаїрова — на 13 років, а Ескендера Абдулганієва — на 12 років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини