Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Окупаційна влада Криму має намір примусово викуповувати свердловини у населення

29 / 09 / 2020

Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Якщо є якісь технічні питання, нерозуміння з власниками, значить, включайте прокуратуру, приймайте рішення відповідно. Водопостачання — це спільна справа, вода — це [для] всіх, а не власність. Не буде жодної свердловини, яка не дає можливості подати воду людям, особливо в період надзвичайної ситуації. Якщо відмовляються — приймайте адміністративне рішення про примусовий викуп, якщо був такий викуп», — сказав Аксьонов на засіданні оперативного штабу щодо ситуації з водопостачанням 28 вересня.

Нагадаємо, у зв’язку з гострим дефіцитом прісної води в Криму, 24 серпня, в Сімферополі та ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів стартував перший етап обмеження подачі води. Спочатку була припинена подача гарячої води, а з 7 вересня водозабезпечення стало здійснюватися по годинах вранці і ввечері.

Раніше окупаційна влада Криму повідомляла, що навіть з урахуванням економії, запасів води в Сімферополі залишилося до листопада 2020 року. 

До 2014 року дніпровська вода з Каховського водосховища через Північно-Кримський канал забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді. Однак, з початком окупації, поставки на півострів припинилися.

Українська влада неодноразово заявляла, що відновлення подачі води в Крим можливе тільки після деокупацію півострова.

Детальніше про те, як російська окупаційна влада намагається вирішити проблему водопостачання Криму, читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини