Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Майже 4 тисячі людей отримають грошову допомогу від УВКБ ООН

14 / 04 / 2022

У Львові та Вінниці команда КримSOS з волонтерами реєструють переселенців на грошову допомогу від Управління Верховного комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН). Про це повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко.

“По програмі УВКБ ООН наша організація відповідає за 4 області: Львівська, Вінницька, Тернопільська та Івано-Франківська. В цих областях запланована допомога для 150 тис. переселенців. На даний момент зареєстровано майже 4 тисячі людей. Найближчим часом така можливість з’явиться у Тернополі та Івано-франківську”, – розповів Денис Савченко.

У Львові документи приймають за адресою: Підвальна, 4 (Порохова вежа), а також вул. Кущевича 1 (Палац культури ім. Гната Хоткевича). У Вінниці переселенці можуть оформити допомогу в офісі по вул. 600-річчя, б. 15.

Крім цього, українські громадські організації та УВКБ ООН збирають запити щодо предметів побуту, яких не вистачає у місцях розселення вимушених переселенців. 

Нагадаємо, що 23 березня Агентство ООН у справах біженців оголосило про початок   масштабної програми грошової допомоги, що допоможе вразливим категоріям вимушених переселенців. На першому етапі 360 тис. внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) по всій Україні будуть виплачувати три місяці по 2200 грн на їжу та оренду житла. Оформленням ВПО займаються партнерські організації УВКБ ООН.

Додаткову інформацію по іншим регіонам або питання щодо програми можна отримати “гарячій лінії” УВКБ ООН: 0800307711 або написати листа на пошту КримSOS: mpca@krymsos.com

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини