Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Оголосивший голодування Назімов поскаржився на вошей і щурів в камері

31 / 03 / 2017

Заарештований в Криму головний редактор «Твоєї газети» Олексій Назімов розповів про вошей, щурів, брудні матраци і непрацюючі туалети ІТТ Алушти. Про це він написав у зверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook.

Вчора, 30 березня, Назімова перевели в ІТТ міста Алушти.

«У алуштинському ізоляторі мене розмістили в камері №5, що знаходиться в стані крайньої антисанітарії: навкруги сміття і бруд, уламки віників, патьоки побілки на нарах і підлозі. По камері бігають щури. Раковина зламана, води немає, відповідно, туалет не працює, немає елементарної можливості вимити руки. Крім того, мені не видали чистої постільної білизнт (наволочки і простирадла), а тільки брудний матрац і подушку», – написав Назімов.

Також він повідомив, що раніше в СІЗО адміністрація відмовлялася прийняти його заяву про оголошення голодування, яке він почав на знак протесту проти «свавілля слідчо-судової системи».

«25 березня інспектори відмовилися приймати мої документи, мотивуючи це тим, що у вихідний день заяви від заарештованих не приймаються. Незважаючи на мої наполегливі вимоги, не прийняли їх на ранковій перевірці і на наступний день – 26 березня. Обидві заяви забрали тільки ввечері», – розповів Назимов.

Він вважає такі дії слідства спробою чинити тиск.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року в Криму слідчий комітет порушив кримінальну справу проти головного редактора «Твоєї газети» Олексія Назімова і депутата Алуштинської міської ради від партії «Єдина Росія» Павла Степанченко. Вони підозрюються у вимаганні.

У грудні минулого року родичі політв’язнів виступили з відкритим зверненням, в якому розповіли про нелюдські умови утримання в СІЗО Сімферополя, антисанітарії і практично відсутності медобслуговування.

У п’ятницю, 24 березня, в СІЗО Сімферополя помер один з ув’язнених Валерій Марзенко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини