Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Оголошено вирок екс-меру Керчі Олегу Осадчому

20 / 10 / 2015

Сьогодні, 20 жовтня, “Керченський міський суд” виніс вирок колишньому меру Керчі Олегу Осадчому, обвинуваченому в перевищенні службових повноважень. Як повідомляє KERCH.COM.RU, засідання пройшло в закритому режимі.

Вирок оголосили буквально за десять хвилин, після чого Осадчий стрімко покинув будівлю суду.

Адвокат Ігор Петросенко повідомив, що його клієнт уникнув усіх покарань, передбачених санкцією статті 286, крім штрафу. Рішення про те, чи буде це рішення оскаржуватися Осадчим, вони приймуть спільно пізніше. Поки Осадчий перебуває на підписці про невиїзд.

Сума штрафу склала 200 000 рублів.

Прокурор просив для Осадчого покарання у вигляді 3,5 років умовно із забороною обіймати керівні посади.

Нагадаємо, колишній мер Керчі Олег Осадчий був затриманий 18 лютого після допиту у слідчого, а на наступний день, 19 лютого, заарештований на два місяці. У квітні “Київський районний суд Сімферополя” продовжив йому термін арешту на місяць – до 17 травня. Після цього Осадчого перевели із СІЗО під домашній арешт.

Слідчий комітет порушив кримінальну справу проти Осадчого через порушення земельного законодавства за частиною 2 статті 286 КК РФ (перевищення посадових повноважень, вчинене особою, яка займає державну посаду Російської Федерації чи державну посаду суб’єкта Російської Федерації, а також головою органу місцевого самоврядування).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини