Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Оголошено набір на тренінг для журналістів щодо роботи з тематикою переселенців

23 / 10 / 2015

Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих медіа: особливості висвітлення тематики переселенців, професійні норми та стандарти», фінансованого Європейським Союзом. Фундація «Томсон» (Великобританія) та Інститут Регіональної Преси та Інформації (ІRMI, Україна) організовують тренінги у партнерстві з Національною спілкою журналістів України.

П’ятиденні продакшн-сесії організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник матиме актуальний, збалансований матеріал для публікації на своєму телеканалі, газеті чи новинному сайті.

Від початку тренінгу  учасники, за підтримки міжнародних тренерів Фундації «Томсон» та місцевих експертів IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, писатимуть статті, зніматимуть та редагуватимуть відео  і фіналізуватимуть матеріли для публікацій та трансляцій.

Під час навчання, учасники опанують необхідні редакторські навички та ознайомляться з найкращими практиками для висвітлення тематики переселенців. Через збалансовані, конструктивні новини місцеві видання можуть попередити виникнення конфліктних ситуацій.

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з  колегами у країнах ЄС.

З практичних причин, тренінги для тележурналістів та друкованих/онлайн ЗМІ проводитимуться окремо. Окремі сесії передбачені для журналістів Донецької та Луганської областей, а також Криму.

Щоб взяти участь у тренінгу,  надішліть резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку irmi.ukraine@gmail.com, вказавши  тему  семінару. Якщо Ви є членом Національної спілки журналістів України, додайте в копію заявки емейл НСЖУ – oblik@nsju.org. Критерії та термін прийняття заявок вказані у розкладі нижче.

 

Тренінги для журналістів з Донбасу та Криму

Запрошуються журналісти місцевих друкованих та онлайн видань Донбасу та Криму:

  • Харків – 2 – 6 листопада (фокус на переселенцях з Донбасу) – до 26 жовтня прийом заяв на участь
  • Херсон – 23 – 27 листопада (фокус на переселенцях з Криму) – до 15 листопада прийом заяв на участь
  • Дніпропетровськ – 30 листопада – 4 грудня  (фокус на переселенцях з Донбасу) – до 20 листопада прийом заяв на участь

Тренінги для тележурналістів – регіональні тележурналісти з будь-якого регіону України, які працюють на місцевій телевізійній станції

  • Харків – 9 – 13 листопада  – до 1 листопада прийом заяв на участь
  • Львів – 16 – 20 листопада – до 6 листопада прийом заяв на участь

Тренінги для друкованих та онлайн видань – журналісти з усіх регіонів України, які працюють у місцевих медіа.

  • Вінниця – 7 – 11 грудня – до 28 листопада прийом заяв на участь
  • Одеса –  14 – 18 грудня – до 5 грудня прийом заяв на участь

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема,  для інтерв’ю, фото та відео зйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) та забезпечують проживання і харчування.  

Для отримання більш докладної інформації  звертайтеся до офісу ІРМІ  irmi.ukraine@gmail.com  або до НСЖУ – oblik@nsju.org .

 

«Голос місцевих медіа: особливості висвітлення тематики переселенців, професійні норми та стандарти»це півторарічний проект, який фінансується ЄС і реалізується Медіа консорціумом з п’яти організацій: Фундації «Томсон»,  Інституту Регіональної преси та інформації, Європейського центру журналістики, МEMO98 та Асоціації «Спільний простір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини