Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Огляди на блокпостах біля Криму проводити без поліції тепер не можна

22 / 12 / 2015

Огляд машин і пішоходів на блокпостах тепер здійснюватимуть працівники правоохоронних органів, ДПС і бійці батальйону «Херсон», повідомила на своїй сторінці в Facebook громадська організація «Громадянська блокада Криму».

«На численні прохання місцевих жителів і громадян, які перетинають блокпости ГБК, тепер на законній підставі перевірку автомобілів і пішоходів разом з активістами здійснюють представники ДПС, поліції, батальйону Херсон. Перевірка машин проводиться згідно з Указом № 1035 Кабінету Міністрів України про обмеження поставок товарів (робіт і послуг) з тимчасово окупованої території України та на тимчасово окуповану територію», — сказано в повідомленні. Наприклад, з продовольчих товарів дозволено постачати тільки соціально значущі вагою не більше 50 кілограм на одну людину на добу.

Від жителів південних районів Херсонської області постійно надходять скарги на хамство, необгрунтовані заборони, незаконні обшуки і обмеження свободи пересування з боку учасників громадянської блокади Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини