Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Офіс КримSOS у Херсоні могли замінувати окупанти

10 / 08 / 2022

Російські озброєні військові незаконно проникли та могли замінувати офіс КримSOS у місті Херсоні. Про це повідомив координатор КримSOS та керівник херсонського офісу Олексій Тільненко.  

«Свідки події повідомили нам про те, що бачили, як чоловіки у військовій формі рф виносили майно з приміщення офісу та складали у вантажівку. Після того, як все майно було вилучено з приміщення, вони дуже обережно зачинили вхідні двері. У свідків склалося враження, що приміщення могли замінувати”, – розповів Олексій Тільненко. 

Причини обшуків офісу КримSOS у Херсоні наразі не відомо, так само достеменно невідомо, чи заміноване приміщення. На момент проникнення співробітники КримSOS в офісі не перебували, приміщення було зачиненим, працювала сигналізація. 

«Уся персональна інформація наших бенефіціарів була завчасно перенесена на інші сервери й наразі перебуває у безпеці за межами тимчасово окупованої Херсонщини. Паперові архіви також були евакуйовані заздалегідь. Отримати інформацію про заявників та отримувачів допомоги представникам окупаційних збройних сил не вдалося, були завдані лише матеріальні збитки», – додає Олексій Тільненко. 

Наразі співробітники херсонського офісу КримSOS виїхали з окупованого міста та перебувають у безпеці. 

Херсонський офіс КримSOS з 2014 року надавав юридичну допомогу вимушеним переселенцям з Криму, проводив моніторинг ситуації на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини