Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Один із затриманих 11 лютого розповів, як його катували

18 / 02 / 2016

Затриманий 11 лютого Дамір Мінадіров розповів, як його катували слідчі ФСБ, після обшуку, що відбувся у нього вдома в Ялті.

Як написав Мінадіров на своїй сторінці в Facebook, після обшуку його попросили проїхати в управління Федеральної Служби Безпеки РФ м.Ялта по вулиці Кірова, де задавали питання, пов’язані з причетності до тероризму.

«Питання задавили в основному на релігійну тематику: ставлення до ІДІЛ (організації забороненої на території РФ), Хізб-ут-Тахрір (забороненої на території РФ), так само розпитували про затриманих в цей же день Куку Е., Сірука В., Алієва М., і Бекирова Е. (де познайомився, про що спілкувалися і т.д.)», — повідомив він.

Катувати затриманого почали після того як він намагався вийти з приміщення користуючись 51 ст. Конституції РФ («Ніхто не зобов’язаний свідчити проти себе самого, свого чоловіка і близьких родичів, коло яких визначається федеральним законом», — ред).

«Коли скористався правом даними 51 ст. К РФ і спробував вийти з території управління, мене повернули назад в приміщення, одягли наручники і пакет на голову, обмежували доступ в кисні, погрожували зробити «потеряжкой», ускладнити житлові умови і провести тиск на сімейний бізнес», — написав Мінадіров.

Не отримавши потрібної інформації, Даміра Мінадірова відпустили.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини