Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Одного із затриманих кримських татар звинувачують у пропаганді екстремізму

13 / 04 / 2017

Затриманого сьогодні вранці в Бахчисараї кримського татарина Мідата Муждабаєва звинувачують за статтею 20.3 КоАП РФ. [Пропаганда або публічна демонстрація <...> атрибутики або символіки екстремістських організацій]. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Джеміль Темішев.

У будинку Муждабаєва провели обшук, в ході якого вилучили техніку та книги. «Силовики вилучили системний блок комп’ютера, дві флеш-карти та книгу” Сади праведних “», – додав адвокат.

Темішев також підтвердив інформацію про присутність Росгвардіі на місці проведення сьогоднішніх обшуків, а також про стрільбу у повітря.

Нагадаємо, сьогодні вранці силовики провели обшуки в будинках у двох жителів Бахчисараю: Сейдамета Мустафаєва та Мідата Муждабєева.

За повідомленням активістів чотирьох осіб, які прийшли на місце обшуків також затримали і повезли, імовірно в місцевий відділок поліції. Серед затриманих Мустафа і Шевкет Абдураманови, Ескендер Меметов [син політв’язня Ремзі Меметова], Ремзі Зудієв. Один кримський татарин втратив свідомість, його забрала швидка.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини