Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Обвинувальний акт Сулейману Кадирову вручать після 3 жовтня

26 / 09 / 2017

Обвинувальний акт, підозрюваному в екстремізмі кримськотатарському активісту Сулейману Кадирову вручать після 3 жовтня. Про це активіст повідомив кореспонденту QirimInfo.

Кадиров розповів, що судовий процес почнеться після 20 жовтня.

У жовтні минулого року проти активіста Сулеймана Кадирова було порушено кримінальну справу за статтею 280 (ч.1, ч.2) КК РФ ( «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації», «Ті самі діяння, вчинені з використанням засобів масової інформації, в тому числі інформаційно-телекомунікаційних мереж (включаючи мережу «Інтернет»)»). За цією ж статтею засудили кримського журналіста Миколи Семену, а також її інкримінують заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал якогось блогера Дем’яна Дем’янченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Дем’янченко закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму до складу України. Кадиров, в свою чергу, залишив під відеозверненням коментар про те, що підтримує позицію блогера. Сам активіст каже, що не розміщував дане відео у себе на сторінці і тим більше не залишав під ним коментарі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини