Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Обвинувачених у причетності до «Хізб ут-Тахрір» судитимуть в Росії

28 / 04 / 2016

Кримчани, яких звинувачують у причетності до севастопольського осередку організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною, постануть перед Північно-Кавказьким окружним військовим судом. Про це повідомила так звана «прокуратура» Севастополя.

«Прокурор Севастополя Ігор Шевченко затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно організатора та членів осередку терористичної організації. Вони звинувачуються в злочинах, передбачених частиною 1, частиною 2 статті 2055 КК РФ (організація діяльності терористичної організації та участі в діяльності такої організації)», – повідомили у «прокуратурі» і додали, що кримінальна справа направлена до Північно-Кавказького окружного військового суду для розгляду.

У заяві також зазначено, що четверо жителів Севастополя нібито є «активними членами організації« Хізб ут-Тахрір», шляхом войовничої ісламістської пропаганди, що поєднується з нетерпимістю до інших релігій, активного вербування прихильників, організували на території Севастополя осередок цієї організації». У зв’язку з цим вони взяті окупаційним судом під варту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини