Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Обвинувачення у тероризмі за побутові розмови: суд в РФ дослідив ключові докази, які нібито доводять провину фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір»

23 / 07 / 2020

 Про це QirimInfo повідомив адвокат Назім Шейхмамбетов. За його словами ці аудіозаписи і стали основною причиною порушення кримінальної справи проти його підзахисних і обвинувачення їх у тероризмі.

«Під час дослідження цих аудіозаписів всі присутні могли переконатися, що це розмови, які стосуються соціально-побутових питань, сімейного життя, політики, релігії і так далі. Такі розмови можна почути в кожному будинку, на кожній кухні і в будь-який мечеті, якщо говорити про релігійні питання. Нічого про насильницькі дії, теракти, захоплення влади абсолютно не говориться. Однак, на жаль, експерти ФСБ однозначно стверджують, що в цих розмовах є ознаки терористичної діяльності», — сказав Назим Шейхмамбетов.

Наступне засідання у справі призначено на 29 і 30 липня.

Нагадаємо, 14 лютого 2019 року в смт. Октябрське Красногвардійського району окупованого РФ Криму, силовики провели обшуки в будинках кримських татар.

Обшуки проходили в будинках Решата Емірусеїнова і його сина Рустема; Арсена Абхаїрова; Іззета Абдулганієва і його сина Ескендера.

На Арсена Абхаїрова, Ескендера Абдулганієва і Рустема Емірусеїнова були заведені кримінальні справи за підозрою в організації і участі в діяльності забороненої в РФ організації «Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини