Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Обвинувачення у «справі Чийгоза» закінчило надавати докази

14 / 03 / 2017

Обвинувачення у «справі Ахтема Чийгоза» заявило, що більше не має доказів, і право в наданні доказів перейшло до сторони захисту, повідомив адвокат Микола Полозов.

«Прокурор заявила, що сторона обвинувачення більше не має доказів. Тобто, право подання доказів перейшло до сторони захисту», – написав Полозов на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат також зазначив, що стороні обвинувачення не вдалося опитати трьох засекречених свідків.

«Прокурор заявила клопотання про долучення запиту прокуратури Криму в ГСУ СК Росії по РК і відповіді на нього. Як з’ясувалося, зникли три засекречених свідка. Тобто просто зникли і СК поняття не має, де їх шукати», – заявив Микола Полозов.

Адвокат зазначив, що за 7 місяців подання доказів обвинуваченням, було допитано 153 фігуранта – потерпілих, свідків та “інших осіб”.

«Досліджено кілька сотень фотографій, більше десяти годин відеозаписів. Фактично, ніхто з допитаних осіб не дав свідчень, що підтверджують звинувачення щодо Ахтема Чийгоза по організації масових заворушень <...> По суті, позиція обвинувачення базується на свідченнях одного Ейваза Умерова та трьох засекречених свідків: “Петрова”, “Аблаєва” і “Асанова” , при цьому не підтверджується показаннями інших 149 фігурантів і повністю спростовується речовими доказами – фото і відеоматеріалами», – написав адвокат.

На сьогоднішньому засіданні тривав допит засекреченого свідка під псевдонімом “Асанов Асан Асанович”. Питання ставилися переважно уточнюючого характеру і по суті нічого нового засекречений свідок пояснити не зміг. Однак деякі відповіді свідка ставлять під сумнів його твердження, що він був членом президії Меджлісу кримськотатарського народу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини