Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ОБСЄ створить місію з прав журналістів в Криму

31 / 05 / 2016

Офіс уповноваженого ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуні Міятович почне роботу над створенням спеціальної місії до Криму з прав журналістів на півострові, повідомляють Крим.Реаліі з посиланням на голову НМПУ Юрія Луканова. З відповідною ініціативою він виступив від імені двох українських журналістських організацій, НМПУ та НСЖУ, на з’їзді Європейської федерації журналістів в Сараєво.

«Сам факт початку роботи над створенням місії – ще не перемога. Місія – це інструмент, яким можна вдало скористатися, а можна не використати такий шанс. Ми повинні разом з кримськими журналістами докласти зусиль, щоб це стало успішним», — сказав Юрій Луканов.

За його словами, до створення місії необхідно залучити кримських журналістів, що переїхали до Києва. Також до участі в місії планується запросити Міжнародну федерацію журналістів та інші міжнародні медійні організації.

На думку Дуні Міятович, місія в Криму повинна буде долати численні проблеми, зокрема, логістичні. Заступник Генерального секретаря Міжнародної федерації журналістів Джеремі Діар сказав, що федерація зацікавлена у створенні такої місії, «щоб вирішувати проблеми, пов’язані з правами журналістів в Криму».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини