Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Обшук у Різи Ізетова. Після допиту в центрі «Е» активіста відпустили

11 / 05 / 2017

Сьогодні, 11 травня, російські силовики провели обшук в селі Строганівка у кримськотатарського активіста Різи Ізетова. Обшук проходив з сьомої до дев’ятої ранку. За результатами обшуку активіста затримали і доставили в Центр «Е». Про це повідомив кореспондент QirimInfo.

Адвокат активіста Едем Семедляєв пройшов за затриманим в Центр «Е», однак там Семедляєву повідомили, що Ізетова в Центрі «Е» немає. Про це адвокат розповів у відеозверненні опублікованому в Facebook.

«Ми їхали практично за ними і бачили, що саме сюди його завезли. Однак там нам сказали, що його тут немає. А черговий сказав, що буде його шукати. Поки ми стоїмо тут вже 20 хвилин, і нас не пускають», – сказав Семедляєв.

Через годину Різу Ізетова відпустили з будівлі центру «Е». Як повідомив сам активіст, приводом для затримання стала кримінальна справа відносно Енвера Меметова. За версією силовиків Меметов поїхав воювати в Сирії на боці терористичної організації ІГ.

Нагадаємо, з цього ж приводу 4 травня силовики проводили обшук в будинку Тофіка Абдулгазієва. Тоді кримського татарина також доставляли в центр «Е».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини