Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Обшук: силовики окупантів відвезли в Центр «Е» людини з психічним розладом

14 / 06 / 2019

Наразі він знаходиться в офісі адвоката Ісляма Веліляєва.

«Він відпущений. З ним працювали співробітники Центру протидії екстремізму», – сказав Іслам Веліляєв у коментарі Крим.Реалії.

Вранці 14 червня ГО «Кримська солідарність» повідомила, що в будинку Бекіра та Еміне Муртазаєвих силовики окупантів провели обшук. Під час обшуку вони та їхній син Емірхан перебували в будинку.

«Емірхана відвезли до Сімферополя, назвали адресу, куди можна під’їхати – Богдана Хмельницького, 4 (Центр протидії екстремізму управління МВС в окупованому РФ Криму). Під час обшуку вилучили комп’ютер. Поводилися ввічливо. Ми запитали: чи довго ви його відвозите? Відповіли, що на півтори години», – розповіла родичка затриманого Земін.

Родичі відмовилися підписувати ухвалу про проведення обшуку та інші процесуальні документи. На їхнє прохання, один із силовиків залишив контактні дані, які під час перевірки виявилися номером сторонньої людини – пенсіонерки.

«За попередніми даними відвезли їхнього сина Емірхана Муртазаєва. Один із присутніх під час обшуку залишив свої дані: МВС Республіки Крим Шманін Антон Петрович.

Сім’я Муртазаєвих не могла викликати адвоката, були позбавлені юридичної допомоги, не могли нікому повідомити, що в їхньому будинку проходить обшук. У Емірхана є психіатричне розлад – шизофренія, перебував на психіатричному обліку. Рідні стурбовані його станом».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини