Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Німецьку делегацію в Ялту очолив екс-депутат Бундестагу, засуджений за дитячу порнографію

15 / 09 / 2016

Неофіційну німецьку делегацію, яка відвідала Ялту, очолив екс-депутат Бундестагу Йорг Таусс, раніше засуджений за зберігання дитячої порнографії. Інформацію про візит опублікувала федеральна Російська Газета, а також сайт міської адміністрації Ялти.

Як керівник “туристичної делегації” Йорг Таусс зустрівся з “мером” Ялти Андрієм Ростенко і депутатами Ялтинської міськради. Ростенко подякував членам делегації за рішення відвідати Крим і побачити ситуацію, що склалася на півострові після “референдуму” 2014 року.

Йорг Таусс (в центрі) і мер Ялти Андрій Ростенко
Йорг Таусс (в центрі) і мер Ялти Андрій Ростенко

Йорг Таусс, в свою чергу, зазначив красу півострова і підкреслив, що санкції, які заважають розвитку Ялтинського регіону і Криму в цілому, повинні бути зняті найближчим часом.

«Якщо наші політики не можуть або не хочуть вирішити цю проблему, то ми повинні їм допомогти. Ми виступаємо за зняття санкцій з Російської Федерації. Також було б дуже здорово прийняти закон, згідно з яким в Крим можна було б потрапити без віз, це було б справжнім ударом для західних опонентів», — запропонував керівник делегації.

Депутат Йорг Таусс потрапив в поле зору німецьких правоохоронних органів на початку 2009 року і був позбавлений депутатської недоторканності для проведення обшуку в його квартирі. В результаті обшуку поліція виявила ряд матеріалів, що мають відношення до дитячої порнографії.

У травні 2010 року земельний суд в Карлсруе засудив колишнього депутата бундестагу від Соціал-демократичної партії Йорга Таусса до одного року і трьох місяців тюремного ув’язнення умовно за зберігання дитячої порнографії.

Російська Федерація не в перший раз привозить на окупований півострів еровпейскіх політиків третього ешелону для створення видимості міжнародної присутності в Криму. Детальніше про “політичний туризм” і спробах змінити ставлення європейських країн до окупації Криму читайте тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини