Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Нібито спалив три прапори РФ і викинув в туалет: кримського школяра рішенням суду обмежили в пересуванні

7 / 04 / 2019

Його обвинуватили за ст. 329 КК РФ, пише журналістка Олександра Єфименко.

«За 2 місяці у селі відбулася низка обшуків в помешканнях хлопців, які того дня були із ним, і в його помешканні також. Всі неповнолітні і всі проходять у якості свідків. Абдурамана з мамою забрали на допит, де непрозоро натякнули: “якщо не зізнається, то на добу залишимо тут і зробимо так, що зізнається у чому завгодно”».

Повідомляється, що Абдураманов частково визнав свою провину: він стверджує, що дійсно знімав прапори, втім не спалював і не скидав їх у туалет, як заявлено у «матеріалах справи».

Тепер через вирок, який передбачає обмеження пересування, геть незрозуміло, як Абдураманові відвідувати школу, адже він навчається у Судакському р-ні, а проживає в с. Курське (Білогірський р-н).

Абдувелієву 16 років, він хотів вступити до авіаційного університету, а грамот і нагород за виграні олімпіади та різноманітні конкурси у нього стільки, що вони всі не вміщаються на кухонному столі.

«Певне, варто додати, що за декілька місяців у них вдома був повторний обшук, під час якого на закинутому горищі знайшли дві цілковито нові білі робочі рукавиці, всередині яких виявили патрони і траву. У зберіганні підозрюють батька Абдурамана, Умера Убдувелієва», – резюмує журналістка.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини