Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Незвичайно про звичайне – переселенцям відкрили Київ з неочікуваного боку

25 / 07 / 2016

20 липня о 18:00 біля пам’ятника Ярославу Мудрому групу переселенців зустріла Світлана Бондаренко, керівник проекту про мандрівки «Ukraine is». Вона розповіла про свої улюблені місця, факти та легенди, пов’язані з різними місцями Києва.

Маршрут групи пролягав вулицею Ярославів Вал, Рейтарською вулицею повз сквер пташок, Софійською площею та закінчився на оглядовому майданчику біля Кокорівської альтанки на Володимирській гірці.

Кожен зміг помилуватися муралами, насолодитись прогулянкою київськими двориками та загадати бажання біля фонтану-пам’ятнику леву-водолію в сквері на Михайлівській площі.

 

Декілька відгуків від учасників екскурсії:

«Я часто проходила повз сквер на Золотій брамі, проте ніколи не звертала увагу на те, що навкруги. Було дуже несподівано дізнатись, що в цьому сквері «сховані» три котики. А також вразили ворони в капелюхах та дворик зі старими круками», – поділилась враженнями Ольга  з Донецька.

«Сподіваюсь, моє бажання здійсниться. Дякую за екскурсію, дуже сподобалась. Особливо дворик з воронами, про який я читала та не могла знайти», – відзначає Анна з Луганська.

«Чудово, що Світлана врахувала наші інтереси та обрала такий маршрут, який вибрала б і я. Екскурсія була не дуже довга і не коротка та привела у ті місця, в які б я сама ніколи б не знайшла», –  розповіла Олена з Донецька.

Більше фото з екскурсії дивіться в альбомі заходу в Facebook.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини