Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Незадовго до викрадення Ібрагімова Джемілєв запропонував йому очолити секретаріат

5 / 10 / 2016

Незадовго до викрадення Ервіна Ібрагімова уповноважений президента України у справах кримських татар Мустафа Джемілєв пропонував йому очолити свій секретаріат.

«Я його планував взяти керівником мого секретаріату, як уповноважений президента з проблем кримських татар. Він погодився, але потім сказав, що мати у нього хвора, і він хотів би бути поруч з матір’ю. Він поїхав до Криму, і після приїзду така у нього історія», – розповів Джемілєв, повідомляють «Крим Реалії».

Нагадаємо, Ібрагімов був викрадений ввечері 24 травня в Бахчисараї. Пізніше стало доступним відео з камер зовнішнього спостереження. На ньому зафіксовано, як кілька невідомих осіб, імовірно у формі російської ДПС, насильно саджають Ібрагімова в мікроавтобус.

«Слідче управління Слідкому РФ по Республіці Крим» лише на третій день після зникнення Ібрагімова оголосило його в розшук.

Родичі Ібрагімова і члени Меджлісу вважають, що його викрали російські спецслужби для залякування кримських татар і «незгодних».

Прокуратура АР Крим відкрила за фактом викрадення кримськотатарського активіста кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини