Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Некомпетентний прокурор і «коктейлі для молотових»: російське держобвинувачення завершило оголошення письмових «доказів» у ​​«справі Приходька»

12 / 08 / 2020

Про це QirimInfo повідомив адвокат в’язня Сергій Легостов.

За його словами, Олег Приходько під час оголошення дуже емоційно пояснював суду, що все, у чому його звинувачують — сфальсифіковано, а «докази» підкинути. Серед «доказів» держобвинувачення згадало телефон, листування з цього телефону, предмети, виявлені в гаражі — порізані електроди, і «коктейлі для молотових» (за словами Легостова прокурор саме так назвав «коктейлі Молотова», нібито знайдені в гаражі).

Також, за словами Легостова, захист здивувало те, як непрофесійно прокурор оголошував суду письмові докази.

«Видно або прокурор дуже молодий, або прокурор впевнений у вироку суду. Прокурор не наполягав на оголошенні, наприклад, прослуховування стенограм записів розмов Приходька з іншими особами. Тобто це саме першоджерело доказів. Він не наполягав на огляді та дослідженні тих доказів, на які він посилався (це телефон, флеш-карта, USB-накопичувач) та інші. Тобто, все дуже формально. Мабуть такий впевнений прокурор, що позиція обвинувачення будується тільки на проукраїнських позиціях Приходька», — розповів Сергій легості.

Суд оголосив перерву до 10:00 18 серпня. Захист Олега Приходько формує свою позицію по спростуванню доказів обвинувачення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини