Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Назимова і Степанченка не годують під час етапування з СІЗО

12 / 07 / 2017

Кримський журналіст Олексій Назімов і «депутат» алуштинського міськради від «Єдиної Росії» Павло Степанченко, які заарештовані за звинуваченням у вимаганні, звернулися в прокуратуру зі скаргою на відсутність харчування під час етапування з СІЗО Сімферополя на засідання в суд. Про це повідомляє «Медіазона» з посиланням на журналіста Антона Наумлюка.

Видання повідомляє, що Назімова і Степанченка вивозять зі слідчого ізолятора ще до сніданку, а привозять вже після прийому їжі. Протягом дня їм не надають ні гарячого харчування, ні сухого пайка.

Адвокат Олексій Ладін заявив, що відсутність харчування – це порушення федерального закону тримання під вартою та порушення Конвенції про права людини, що «фактично прирівнюється до тортур».

«А тут, укладені заявляють про відсутність харчування, але суд самоусувається, тим самим, фактично потураючи порушення закону і тортурам», – повідомив адвокат.

Нагадаємо, 21 червня, депутат Алуштинської міської ради Павло Степанченко повідомив про тиск на нього в СІЗО Сімферополя, про це він розповів під час розгляду Верховним судом апеляційної скарги на рішення Алуштинського міськсуду, який залишив Степанченка під вартою до листопада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини