Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Назімову в черговий раз продовжили термін утримання під вартою

4 / 04 / 2017

Вчора, 3 квітня, суддя Алуштинського міського суду Реммер М. А. в черговий раз продовжила термін утримання під вартою журналісту Олексію Назімову.

Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат обвинуваченого Олексій Ладін.

«Слідство з разу в раз клопоче про продовження тримання підвартою на одних і тих самих підставах, однак доводи Захисту про неефективність попереднього розслідування судом ігноруються. Також як ігноруються доводи про необґрунтованість підозри Назімова, хоча ці доводи засновані на позиції Верховного суду РФ. Документи, що підтверджують вищесказане були долучені до судового матеріалу, проте не були взяті до уваги судом, про що було прямо вказано в постанові», – розповів адвокат.

Захист має намір оскаржити рішення суду в апеляційному порядку.

Також, адвокат додав, що Назімов поступово виходить з голодування, тому що для успішного здійснення захисту обвинуваченому необхідно зберігати ясність розуму і міцне фізичне здоров’я, що неможливо при тривалому голодуванні.

Нагадаємо, заарештований в Криму головний редактор «Твоєї газети» Олексій Назімов розповів про вошей, щурів, брудні матраци і непрацюючий туалет в  ІТТ Алушти.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини