Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Навесні 1,5 тис. кримчан призвуть в російську армію

7 / 04 / 2016

В ході весняної призовної кампанії 2016 року в ряди збройних сил РФ призвуть понад півтори тисячі мешканців Криму. Про це повідомив на прес-конференції у Сімферополі начальник відділу підготовки та призову громадян на військову службу військового комісаріату Криму Вадим Мешалкін, передає “РИА Новости (Крим)”.

“Завдання у нас досить значне — понад півтори тисячі кримчан тільки цієї весни. Охочих дуже багато. Деяким не вдається з першої призовної комісії піти служити, бо кількість місць обмежена. Але, думаю, протягом цього року ми встигнемо направити на службу всіх громадян, які цього бажають. З кожним призовом ми отримуємо дедалі більші завдання, тому ми розраховуємо, що всіх бажаючих ми відправимо”, – зазначив Мешалкин.

За словами начальника профільного відділу, в цьому році, як і раніше, призовники з Криму будуть проходити військову службу на території півострова.

“Особливості призову на військову службу в 2016 році будуть полягати в тому, що педагогічні працівники не призиваються в осінній призов. Навесні вони можуть бути покликані тільки з 1 травня по 15 червня. Громадяни, які проживають в сільській місцевості і безпосередньо зайняті на польових роботах, не призиваються у весняний призов. А осінній призов для цієї категорії громадян триває з 15 жовтня по 31 грудня”, – додав Мешалкін.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини