Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Навчальний модуль: «Комунікація в неприбутковому секторі. Краудфандинг»

12 / 11 / 2018

На тренінг 3 та 4 листопада в м. Києві  зібралися представники громадських організацій та ініціативних груп, в яких є внутрішньо переміщенні особі, або засновані ВПО з Криму та східних регіонів України.

Тема тренінгу «Комунікація в неприбутковому секторі. Краудфандинг»  була дуже цікавою і для багатьох учасників новою. Перший день тренінгу був присвячений темі комунікації, а саме – як презентувати свою організацію в соціальних мережах, налагоджувати зв’язки з іншими громадськими організаціями та інше. Представникам спільнот, які зібралися на цьому тренінгу, важливо було дізнатися про основні канали комунікації в сучасному світі та отримати нові знання. У цей день  було багато практичних завдань, які допомогли краще розібратися в тому, навіщо потрібна комунікація та які труднощі виникають під час комунікації з різноманітною цільовою аудиторією. 

 

«Організація тренінгу та учасники були чудові. Разом з тим, важливо щоб вони були одного рівня. І варто  такі заходи робити по модулям, щоб була користь, бо матеріалу дуже багато і потрібно не лише його  отримати, а й втілювали в реальному житті. Можна на наступний рік подумати про програми з менторством». 

тренер Денис Бортніков 

Наступний день тренінгу, 4 листопада,  був присвячений темі «Каудфандинг». Для багатьох учасників це слово малознайоме, але у неприбутковому секторі, для громадських організацій воно набуває особливого значення, тому що англійською «краудфандинг» (громадське фінансування) — це співпраця людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси разом, як правило через інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій. 

Для представників спільнот важливо було дізнатися, як збирати кошти на краудфандинговій платформі для соціальних проектів і чого краще уникати для отримання максимального результату. Учасники в ці дні задавали багато питань Денису Бортнікову і він відповів на них та дав багато важливої і цікавої інформації. 

«Вихідні в компанії ГО «КримSOS» стають приємною традицією. Якщо коротко про тренінг з комунікацій від  Дениса Бортнікова  – легко та невимушено, просто, але натхненно, інформативно і народжувальноідейно . Тепер з нетерпінням чекаю на продовження».  

Анастасія Орлова, ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа», м .Вінниця 

 

«Інформації отримали багато, познайомилися з чудовими людьми. Два дні пройшли на одному диханні. Дякую усім!» 

Тетяна Приходько, ГО «Шлях добра», м. Умань 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини