Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Наступного тижня скасовані зустрічі розмовного клубу англійської мови

24 / 03 / 2017

Ми відкриємо та опублікуємо форму реєстрації на заняття клубу 31 березня. Слідкуйте за оновленнями на сторінці КримSOS у Facebook або за посиланням

*** 

Нагадуємо, щотижня ви можете приходити в київський офіс КримSOS вчити англійську мову. Заняття проходять в форматі розмовного клубу: вам не задають завдань, не потрібно приносити допоміжні матеріали або вчити нудні правила. Головна мета – допомогти вам заговорити англійською. Заняття проводять волонтери з Америки: Мелані, Ноель і Майк. Вони володіють російською мовою, тому увесь матеріал пояснюють дуже доступно. 

Заняття проходять раз на тиждень для кожного рівня англійської: початковий о 19:00 в середу з Мелані, середній о 18:00 в четвер з Ноель, високий о 19:00 в четвер з Майком. Тривалість заняття  –1 год. Заняття безкоштовні, але щоразу потрібно реєструватись за посиланням. Форма реєстрації відкривається щоп’ятниці і закривається в день проведення заняття. Місце проведення: Київ, вул. Німецька (колишня Тельмана), будинок 3, квартира 8, офіс КримСОС (три хвилини від ст.м. Палац Україна).

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини