Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Знайшли новий привід – Теймура Абдуллаєва помістили у ШІЗО

7 / 02 / 2022

Кримського політв’язня Теймура Абдуллаєва перевели до штрафного ізолятора через «неявку на побудову». Таку причину озвучили матері Ділярі працівники колонії, повідомляє Кримська солідарність. 

«Через місяць буде два роки, як мій син Теймур прибув до ІЧ-2 у Салаваті та одразу був відправлений до штрафного ізолятора. І все. Більше він у колонію не повертався. З березня 2020 року по жовтень 2020 року безвилазно утримувався у підвалі штрафного ізолятора, у жовтні виводили до СУС (суворі умови утримання в колоніях загального режиму — ред), звідти знову у ШІЗО, де захворів на коронавірус та був переміщений до карантинного відділення. За два тижні його повернули до ШІЗО і так до літа 2021 року», — пише жінка. 

Теймура разом із братом Узеїром було заарештовано у жовтні 2016 року разом з трьома кримськими татарами. Вони обвинувачуються у начебто організації діяльності забороненої в РФ ісламської політичної організації «Хізб ут-Тахрір» (дозволена в інших країнах світу та в Україні).

Нагадаємо, що ШІЗО є найсуворішою формою стягнення, що застосовується до ув’язнених за порушення порядку відбування покарання. Там засудженим заборонені побачення, телефонні розмови, покупка продуктів харчування, отримання посилок, передач та бандеролей. Докладніше про умови утримання читайте у матеріалі на сайті КримSOS.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини