Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Народний депутат закликав Гепрокуратуру та СБУ перевірити заяви Савченко щодо Криму

18 / 01 / 2017

Народний депутат України Дмитро Тимчук закликав дати правову оцінку висловлюванню Надії Савченко про Крим. Про це Тимчук написав на своїй сторінці у Facebook.

«Як народний депутат готую запит до Генпрокуратури й СБУ із проханням дати правову оцінку заявам Надії Савченко на предмет закликів до зміни територіальної цілісності України», – написав Тимчук.

Співзасновниця «Крим SOS» Таміла Ташева у коментарі для Styler зазначила, що що подібні висловлювання нардепа можуть «викликати смуту» серед кримчан, которі виступають за територіальну цілісність України.

«Звичайно, це питання дуже складне для всіх кримчан, які живуть на території Криму, підтримують територіальну цілісність України. В тому числі це питання дуже важливе для тисячі кримчан, які змушені були залишити свої оселі. З позиції громадської правозахисної організації, ми дуже стурбовані подібними висловлюваннями народного депутата. Тому що це буде сіяти дуже негативні тенденції і сприйняття у суспільстві», – зазначує Ташева.

Голова Меджлісу та народний депутат Рефат Чубаров під час засідання українського парламенту 18 січня заявив, що вважає зрадою інтересам українського народу заяви Надії Савченко про те, що повернути Донбас мирним шляхом можна, тільки якщо тимчасово відкласти питання анексованого Криму.

Нагадаємо, напередодні народний депутат Савченко заявила, що Україна не зможе повернути Донбас мирним шляхом, не відклавши на час питання анексованого Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини