Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Наливайченко: кримський парламент не захоплювався, а був зданий місцевим керівництвом

23 / 02 / 2016

Екс-глава СБУ Валентин Наливайченко в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив подробиці дії місцевої влади під час анексії Криму. За його словами, здача будинку Верховної Ради Криму пройшла при повному потуранні з боку місцевого керівництва і міліції. 

«Потрібно опублікувати реальне відео, як захоплювалася Верховна Рада Автономної Республіки Крим. Вона навіть не захоплювалася, а це була операція з передачі під контроль російських військ будівлі парламенту Криму напередодні голосування, яке інспірували і провели громадяни України, члени Партії регіонів, керівники кримського парламенту. Зайшов російський спецназ, це все є на відео, міліція передала їм зброю і добровільно залишила їм під охорону ключовий орган державної влади на півострові», — розповідає Наливайченко.

Також він зазначив небоєспроможність українських військ на півострові і нездатність виконувати накази командування. 

«Ти віддаєш наказ, а кому ти його віддаєш? Зв’язок відключили, більш того, перейшли на бік ворога… Армію підняти, військові частини? Я пам’ятаю, в якому стані вони були: зброї немає, патронів немає, частина командирів перейшла на іншу сторону і віддавала накази захищати окупований Крим, частина командирів розгублена і т.п. Тобто рівень руйнування, в тому числі армії, на лютий 2014 року був просто критичний», — робить висновок екс-глава СБУ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини