Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Найкращий курс програмування у світі став доступний українським користувачам

4 / 12 / 2015

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Масовий безкоштовний онлайн-курс CS50 «Основи програмування» складається з відеолекцій викладачів Гарварду, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти мають можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Усе, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі Інтернет.

Цільова аудиторія курсу: охочі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, переселенці та всі, хто хоче оволодіти програмуванням.

Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 тис. слухачів з усіх куточків України.

Курс CS50 дозволить всім охочим безкоштовно отримати широкі та ґрунтовні знання з основ програмування, що стануть ідеальним стартом для початку роботи в IT-галузі. Новачки в програмуванні зможуть отримати допомогу досвідчених менторів та інших учасників курсу на безкоштовних офлайн-групах підготовки, що будуть організовані на базі провідних українських університетів.

Поспішайте зареєструватись на курс на сайті Prometheus!

Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний та абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. З моменту старту ініціативи у жовтні 2014 року на сайті зареєструвалося більше 115 000 слухачів з більш ніж 200 населених пунктів України. Офіційними партнерами проекту є провідні українські виші: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини