Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Найбільший туроператор Криму продає всі свої готелі

7 / 04 / 2016

Вся мережа туристично-оздоровчих та готельних комплексів, що входять до структури акціонерного товариства «З туризму та екскурсій «Кримтур», що заснована колишнім заступником голови Ради міністрів Криму і екс-главою комісії з питань курортів Євгеном Михайловим, виставлена на продаж. Загальна сума вартості об’єктів перевищує 10 млрд рублів. Про це пише “Центр журналістських розслідувань” з посиланням на сайт domofond.ru.

Зокрема, власник оцінив ТГСК «Примор’я» в Коктебелі у 2,8 млрд. руб, ТГК «Маяк» в Феодосії – в 0,35 млрд руб, ТГК «Золотий пляж» там же – в 0,77 млрд руб, ТГК «Чайка» і ТГК «Схід» в Алушті – по 1,05 млрд руб, ТОК «Горизонт» в Судаку – 1,4 млрд руб і два готельні комплекси – «Таврія» в Сімферополі і «Крим» в Севастополі – оцінили по 1,4 млрд руб кожен. Таким чином, загальна сума від їх продажу повинна скласти 10,22 млрд руб.

Відзначимо, що майновий комплекс санаторію «Форос», який раніше належав структурам українського бізнесмена Ігоря Коломойського, був проданий на відкритому аукціоні 3 лютого за 1,429 млрд руб. Переможцем стала громадська організація Федерація профспілок Татарстану. Її інтереси на аукціоні представляв Рустам Вахітов. За покупкою «Фороса» стоїть клан екс-президента Татарстану Мантімера Шаймієва. Таким чином він розширив свої кримські володіння.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини