Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Нафтогаз подав проти РФ позов у Гаагу з метою відшкодування збитків за втрачені активи у Криму

20 / 09 / 2017

НАК «Нафтогаз України» та шість компаній, що входять в групу Нафтогаз подали до трибуналу, сформованого при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі, позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконним захопленням Російською Федерацією активів групи в АР Крим. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

«Збитки групи Нафтогаз внаслідок окупації Криму на даний час оцінюються експертами у суму близько 5 млрд дол. Винесення трибуналом рішення по справі заплановано до кінця 2018 року. У жовтні 2016 року Нафтогаз та компанії групи ініціювали це арбітражне провадження відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій, більш відомої як російсько-українська двостороння інвестиційна угода», – йдеться в повідомленні.

У компанії повідомляють, що для забезпечення захисту прав та інтересів групи у цьому процесі залучено юридичну компанію Covington&Burling LLP, яка має значний позитивний досвід захисту інтересів клієнтів у процесах проти РФ та російських державних компаній. Зокрема, компанія представляла інтереси інвесторів нафтової компанії ЮКОС у спорі проти РФ і домоглася рішення суду про відшкодування 60 млрд дол.

Раніше повідомлялося, що Рада Європейського союзу продовжила санкції у відношенні 149 фізичних осіб, представників РФ і сепаратистів, і 38 юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини