Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Нафтогаз подав позов до РФ через кримські активи

19 / 10 / 2016

НАК “Нафтогаз України” ініціювали арбітражне провадження проти РФ і вимагають відшкодувати збитки, завдані незаконним захопленням активів групи в Криму. Про це повідомила прес-служба “Нафтогазу”.

“Нафтогаз” попередньо оцінив свої збитки у $ 2,6 млрд. Разом з НАКом позов подали ПАТ “ДАК “Чорноморнафтогаз”, ПАТ “Укртрансгаз”, ДК “Лікво”, ПАТ “Укргазвидобування”, ПАТ “Укртранснафта” і ДК “Газ України”.

“Нафтогаз” звинувачує росіян у порушенні російсько-української двосторонньої інвестиційної угоди – угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації про сприяння здійсненню та взаємний захист інвестицій. У компанії нагадують, що під час окупації півострова в 2014 році росіяни захопили майно українських компаній без виплати компенсації.

Раніше повідомлялося, що “Нафтогаз” втратив в Криму і на шельфі 15 родовищ нафти і газу, 3 перспективні площі покладів нафти і газу, Глібовське підземне газосховище, понад 1200 км магістральних газопроводів, 43 газорозподільні станції, 29 одиниць плавзасобів, 4 плавучі бурові установки, серед яких дві сучасні високотехнологічні – “Петро Годованець” і “Незалежність”, а також багато інших об’єктів виробничої інфраструктури.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини