Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На збереження мови та культури кримських татар наступного року використають 40 млн грн

25 / 12 / 2015

Меджліс кримськотатарського народу використає 40 млн грн бюджетних коштів, що виділяються йому Кабінетом Міністрів України в держбюджеті на 2016 рік, для реалізації програм відродження мови та культури кримських татар. Про це сайту «15 хвилин» сказав голова Меджлісу Рефат Чубаров.

«Ми обговорювали це (можливість фінансування Меджлісу з держбюджету – ред.) і з президентом, і з прем’єром. Вчора, коли роздали проект бюджету, я цієї цифри не помітив, але прем’єр з трибуни підтвердив – 40 млн. Це гроші не на зарплату, це піде на програми по відродженню кримськотатарської мови та культури, на нашу міжнародну діяльність», — сказав Чубаров.

Він підкреслив, що фінансування Меджлісу не створить залежності вищого виконавчого органу кримських татар від української держави і додав, що робота Меджлісу спрямована на повернення Криму до складу України.

Представляючи проект бюджету-2016 у Верховній Раді, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк також заявив, що бюджетне фінансування отримає перший кримськотатарський телеканал ATR.

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 грудня Верховна Рада України затвердила державний бюджет на 2016 рік.

Вибір редакції

Ще Новини