Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На споруджуваних електростанціях встановлять турбіни Siemens

8 / 08 / 2016

На двох споруджуваних електростанціях в окупованому Криму планують встановити турбіни, вироблені спільним російсько-німецьким підприємством Siemens, повідомляє Reuters.

За інформацією агентства, кримські електростанції за проектом “сумісні” тільки з турбінами Siemens. Німецька ж компанія стверджує, що не має наміру відправляти турбіни в Крим і виробляє їх для заводу на Таманському півострові Росії.

Уряд РФ поки не повідомляє, які турбіни будуть використані на двох електростанціях, що будуються в Криму. Джерела агентства стверджують, що турбіни будуть виготовлені на спільному підприємстві “Сіменс технології газових турбін”, де компанія Siemens має частку 65%.

Замовник турбін російська державна компанія “Технопромекспорт”, яка будує електростанції в Криму, стверджує, що буде використовувати їх на заводі в Тамані, проте насправді невідомо, чи буде там щось будуватися, оскільки тендер на будівництво заводу не отримав жодної заявки.

Санкції ЄС забороняють європейським компаніям поставляти енергетичне обладнання і технології в Крим.

Раніше повідомлялося, російська держкорпорація «Росатом» визнала, що стала постачальником обладнання для ТЕС, які будує в Криму компанія «Технопромекспорт».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини