Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

На процесі у “справі Чийгоза” допитали засекреченого свідка

7 / 12 / 2016

У середу 7 грудня на засіданні у справі Ахтема Чийгоза допитали засекреченого свідка під псевдонімом Петров, повідомляють Крим.Реаліі.

За словами адвоката затриманого Миколи Полозова, засекречений свідок розповів що бачив “якісь пакети з топорищем: два пакети, близько десятка в кожному, а також описав флагштоки як живці від лопат”.

“Розповів, що Чийгоз знаходився в задніх рядах (протестуючих) і там були молоді люди, що Чийгоз їм щось говорив, жестикулював, і що Рефат Чубаров дав Чийгоз доручення мобілізувати людей для того, щоб нібито перешкоджати проведенню сесії, на якій повинен був вирішуватися питання про приєднання Криму. Хоча це питання ніким заздалегідь не обговорювалося, і сесія взагалі була присвячена інших питань “, – розповів Полозов.

Також сьогодні вдалося з’ясувати, що засекречений свідок володіє кримськотатарською мовою. Адвокат припускає, що засекреченим свідком може бути Заур Смирнов, “оскільки він зміг відповісти і перевести те, що Чийгоз сказав йому кримськотатарською мовою. При цьому Чийгоз застосував мовний зворот, який в Ялті не використовують, і свідок не зміг на нього відреагувати”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини