Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

На місці квіткового ринку в Ялті зроблять парковку

6 / 04 / 2016

В Ялті на місці квіткового ринку буде відкрита автомобільна парковка. Про це повідомив голова адміністрації міста Ялти Андрій Ростенко на зустрічі з підприємцями, які працюють на ринку, повідомляє видання «15 минут».

«Такі об’єкти спотворюють уявлення про хороше, затишне, курортне місто. Це стосується не тільки квіткового ринку, а й ряду інших територій в нашому регіоні. Брак місць для парковки транспорту і прогулянкових зон знижують привабливість міста. Ситуація так залишатися не може, містобудівних помилок було допущено і так достатньо. Наше завдання – впорядкувати територію міста», – сказав Ростенко.

Як повідомляє прес-служба міськадміністрації Ялти, під час зустрічі було прийнято рішення про те, що квітковий ринок тимчасово переїде до будівлі Будинку торгівлі. Там будуть встановлені 13 бутиків з системою кондиціонування, вентиляцією і необхідними інженерними комунікаціями.

У прес-службі запевнили, що місце для зведення нового квіткового ринку вже підібрано.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини